سریال لحظه گرگ و میش | قسمت آخر سریال لحظه گرگ و میش
نویسنده : ، موضوعات : پایان نامه ، 4 ماه پیش ارسال شده

خلاصه داستان سریال لحظه گرگ و میش :

در پایان اردیبهشت ماه ۹۷ فیلمبرداری فاز دوم سریال لحظه گرگ و میش آغاز خواهد شد ؛ این سریال دارای داستان جذاب و پرکششی می باشد ؛ در سریال لحضه گرگ و میش داستان زنگی خانواده اصیل و صمیمی ایرانی   در سه دهه از زمان به تصویر کشیده شده است  .

اسامی بازیگران سریال لحظه گرگ و میش :

فاطمه گودرزی_ فرید سجادی حسینی_ شهره سلطانی_ علیرضا کمالی نژاد_ حسام محمودی فرید_ کریم قربانی_ سیامک احصایی_ وحید آقاپور_المیرا دهقانی_ناصر سجادی حسینی_ پانیذ برزعلی_ نیما نادری_ مدیا ذاکری_ پاشا رستمی_ رها خدایاری_ وحید آقاپور_ مهرنوش مسعودیان_ اروین گالستیان_ آیدا نامجو_ مهدی ملاک .

زمان پخش سریال لحظه گرگ و میش

در پایان اردیبهشت ماه ۹۷ فیلمبرداری فاز دوم سریال لحظه گرگ و میش آغاز خواهد شد زمان دقیق پخش مشخص نیست

سریال «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان که برای پخش از شبکه سه آماده می شود این روزها در حال تصویربرداری است و ضبط آن با حضور بازیگران این مجموعه ادامه دارد.

 

«لحظه گرگ و میش» روایتگر فراز و فرود خانواده ای اصیل ایرانی در طول سه دهه است که حدود ۲۰۰۰ دقیقه تولید آن است و حدود ۸۰۰ دقیقه از کار گرفته شده است.

این سریال با محوریت زندگی تنها دختر خانواده که از دهه ۶۰ با حوادث گوناگونی از قبیل جنگ، تحولات اقتصادی و اجتماعی و … رو به رو می شود آغاز و تا زمان معاصر ادامه خواهد داشت.

 

تا به حال حدود ۴۰ درصد از کار تصویربرداری شده و تدوین به طور همزمان انجام می‌شود.

مونا انوری زاده نویسندگی این سریال را بر عهده دارد و داستان آن در چند فصل تولید می شود.

فصل اول این سریال با حضور بازیگرانی چون فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، علیرضا کمالی و… و. در حال تصویربرداری است و در ۵۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای به تولید می رسد.

تصویربرداری فاز اول سریال «لحظه‌ گرگ‌ومیش» به تهیه کنندگی و کارگردانی همایون اسعدیان اواخر سال گذشته به پایان رسید و گروه تولید در تدارک فاز دوم این سریال هستند.

 

برخی از لوکیشن‌های فاز دوم با فاز اول مشترک است و به احتمال فراوان بازیگران جدیدی نیز به این سریال اضافه خواهند شد. همچنین فاز اول در دهه ۶۰ و ۷۰ می‌گذرد و فاز دوم نیز در ادامه آن سالها و ۱۰ سال بعد خواهد بود.

فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، علیرضا کمالی‌نژاد، حسام محمودی، المیرا دهقانی، شهره سلطانی و … از بازیگران «لحظه گرگ و میش» هستند.

 

در این سریال که در ابتدا «سوگند» نام داشت، فاطمه گودرزی و فرید سجادی حسینی نقش یک زوج و نقش محوری قصه‌ را بازیگری جدید با کاراکتر «حنانه» بر عهده دارد.

ا

ین سریال در روزهای پایانی شهریور ۹۶ کلید خورده است و قرار است در سال ۹۷ پخش شود.

 

داستان این مجموعه روایتگر فراز و فرود خانواده‌ای اصیل ایرانی در طول سه دهه است. این سریال با محوریت زندگی تنها دختر خانواده که از دهه ۶۰ با حوادث گوناگونی از قبیل جنگ تحولات اقتصاذی و اجتماعی و … آغاز و تا زمان معاصر ادامه خواهد داشت.

عوامل دیگر این مجموعه عبارتند از: همایون اسعدیان تهیه کننده و کارگردان، مونا انوری زاده نویسنده،  سعید علیجانی مدیر تولید، سهیل نوروزی مدیر تصویربرداری، مهرداد میرکیانی طراح و مدیر چهره پردازی، بابک کریمی طاری طراح صحنه ،ساسان نخعی مدیر صدابرداری،شیوا رشیدیان طراح لباس، مریم هژیروند مدیر برنامه‌ریزی، پکاه جهان دار و مهدی فهیمی دستیاران کارگردان، ماریا میرنژاد منشی صحنه، مهدی مجلل و رضا بداغی مدیران تدارکات، مهدی حیدری عکاس و فیلمبردار پشت صحنه.

مطالب مرتبط:

اسامی بازیگران سریال بانوی سردار + خلاصه داستان سریال بانوی سردار

داستان سریال از یادها رفته + بازیگران سریال از یادها رفته

داستان قسمت آخر سریال رهایم نکن+عکس بازیگران سریال رهایم نکن

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال بازی نقاب ها + قسمت آخر

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال حکایت کمال+قسمت آخر

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت یار مگ ، پایان نامه محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس